Tabell med anmälda lag

Förening Lagnamn Klass
BK Kenty Ungdom Flickor 11 (födda 2010)
BK Kenty Ungdom Flickor 11 (födda 2010)
Borens IK Pojkar 10 (födda 2011)
Borens IK Pojkar 11 (födda 2010)
DFK Värmbol Flickor 11 (födda 2010)
DFK Värmbol Flickor 12 (födda 2009)
Eneby BK Pojkar 8 (födda 2013)
Eneby BK Pojkar 8 (födda 2013)
Eneby BK Pojkar 8 (födda 2013)
Eneby BK Pojkar 8 (födda 2013)
Eneby BK Pojkar 9 (födda 2012)
Eneby BK Pojkar 9 (födda 2012)
Eneby BK Pojkar 9 (födda 2012)
Eneby BK Pojkar 9 (födda 2012)
Eneby BK Pojkar 10 (födda 2011)
Eneby BK Pojkar 10 (födda 2011)
Eneby BK Pojkar 10 (födda 2011)
Eneby BK GUL Pojkar 11 (födda 2010)
Eneby BK VIT Pojkar 11 (födda 2010)
Eneby BK GRÖN Pojkar 11 (födda 2010)
Eneby BK Pojkar 12 (födda 2009)
Eneby BK Pojkar 12 (födda 2009)
Eneby BK Pojkar 12 (födda 2009)
Eneby BK Pojkar 13 (födda 2008)
Eneby BK Pojkar 13 (födda 2008)
Eneby BK Pojkar 14 (födda 2007)
Eneby BK Flickor 12 (födda 2009)
Eneby BK Flickor 12 (födda 2009)
Eneby BK Flickor 15 (födda 2006)
Eskilstuna City FK Pojkar 11 (födda 2010)
Hargs BK Pojkar 8 (födda 2013)
Hargs BK Pojkar 9 (födda 2012)
Lindö FF Pojkar 7 (födda 2014)
Lindö FF Pojkar 7 (födda 2014)
Lindö FF Pojkar 7 (födda 2014)
Lindö FF Pojkar 8 (födda 2013)
Lindö FF Pojkar 8 (födda 2013)
Lindö FF Pojkar 8 (födda 2013)
Lindö FF Vit Pojkar 9 (födda 2012)
Lindö FF Gul Pojkar 9 (födda 2012)
Lindö FF Svart Pojkar 9 (födda 2012)
Lindö FF Pojkar 10 (födda 2011)
Lindö FF Pojkar 10 (födda 2011)
Lindö FF Pojkar 10 (födda 2011)
Lindö FF Pojkar 12 (födda 2009)
Lindö FF Pojkar 12 (födda 2009)
Lindö FF Pojkar 12 (födda 2009)
Lindö FF Pojkar 13 (födda 2008)
Lindö FF Pojkar 13 (födda 2008)
Lindö FF Pojkar 14 (födda 2007)
Lindö FF Pojkar 15 (födda 2006)
Lindö FF Flickor 7 (födda 2014)
Lindö FF Flickor 7 (födda 2014)
Lindö FF Flickor 8 (födda 2013)
Lindö FF Flickor 8 (födda 2013)
Lindö FF Flickor 9 (födda 2012)
Lindö FF Flickor 9 (födda 2012)
Lindö FF Flickor 10 (födda 2011)
Lindö FF Flickor 10 (födda 2011)
Lindö FF Svart Flickor 11 (födda 2010)
Lindö FF Gul Flickor 11 (födda 2010)
Lindö FF Flickor 13 (födda 2008)
Lindö FF Flickor 14 (födda 2007)
Lindö FF Flickor 15 (födda 2006)
Lotorps IF Pojkar 8 (födda 2013)
Lotorps IF Pojkar 11 (födda 2010)
Pershagens SK Pojkar 8 (födda 2013)
Smedby AIS Pojkar 8 (födda 2013)
Smedby AIS Pojkar 8 (födda 2013)
Smedby AIS Pojkar 8 (födda 2013)
Smedby AIS Pojkar 8 (födda 2013)
Smedby AIS Pojkar 8 (födda 2013)
Smedby AIS Pojkar 9 (födda 2012)
Smedby AIS Pojkar 9 (födda 2012)
Smedby AIS Pojkar 9 (födda 2012)
Smedby AIS Pojkar 9 (födda 2012)
Smedby AIS Pojkar 9 (födda 2012)
Smedby AIS 1 Svart Pojkar 10 (födda 2011)
Smedby AIS 4 Röd Pojkar 10 (födda 2011)
Smedby AIS 2 Vit Pojkar 10 (födda 2011)
Smedby AIS 5 Grön Pojkar 10 (födda 2011)
Smedby AIS 3 Gul Pojkar 10 (födda 2011)
Smedby AIS Pojkar 12 (födda 2009)
Smedby AIS Pojkar 12 (födda 2009)
Smedby AIS Pojkar 12 (födda 2009)
Smedby AIS Pojkar 12 (födda 2009)
Smedby AIS Pojkar 12 (födda 2009)
Smedby AIS Pojkar 15 (födda 2006)
Smedby AIS Flickor 15 (födda 2006)
Söderköpings IK Pojkar 15 (födda 2006)
Tallboda IF Pojkar 14 (födda 2007)
Örby IS Flickor 14 (födda 2007)