Senaste resultat

Norrköpings Fotbollsfest 2021 börjar
Slut
29/7
30/7
31/7
1/8

Finals

  Matchnr Tid Spelplan Grupp Omgång Hemmalag Resultat  Bortalag    
01080307 sö 01/08 14:00 sö 01/08 Fastighetsteknik Arena 1 (A-plan) - 11-11 F15 (f 2006) Final Final Stångebro United BK 5 - 4 P Åkersberga ...åker United    
01082806 sö 01/08 13:40 sö 01/08 Bollis 11-11 F15 (f 2006) Placeringsmatch Final Gideonsbergs IF 0 - 1 Smedby AIS    
01082805 sö 01/08 13:00 sö 01/08 Bollis 11-11 F15 (f 2006) Placeringsmatch Final Eneby BK 2 - 1 Bollstanäs SK Gul    
01082804 sö 01/08 12:20 sö 01/08 Bollis 11-11 F15 (f 2006) Placeringsmatch Final Rönninge Sa... RSF F06/07 5 - 0 Forsby FF    
01082803 sö 01/08 11:40 sö 01/08 Bollis 11-11 F15 (f 2006) Placeringsmatch Final Lindö FF 1 - 4 P Skärblacka IF    
  Matchnr Tid Spelplan Grupp Omgång Hemmalag Resultat  Bortalag    
01080308 sö 01/08 15:00 sö 01/08 Fastighetsteknik Arena 1 (A-plan) - 11-11 P15 (f 2006) Final Final Svärtinge SK 1 1 - 2 Hjulsbro IK    
01080708 sö 01/08 15:00 sö 01/08 Fastighetsteknik Arena 2A (B-plan) - 9-9 liten F13 (f 2008) Final Final IF Viken 1 - 2 IK Waria    
01081307 sö 01/08 15:00 sö 01/08 PreZero Arena 2 (B-plan) - 9-9 stor P14 (f 2007) Final Final Stångebro United BK 1 7 - 1 Husqvarna FF 2    
01080408 sö 01/08 14:20 sö 01/08 MAXIvallen 2 (Slaget) 9-9 stor P14 (f 2007) Placeringsgrupp Eneby BK 1 - 3 FC Kallfors    
01081608 sö 01/08 14:20 sö 01/08 Fastighetsteknik Arena 2B (B-plan) - 9-9 liten F13 (f 2008) Placeringsgrupp Hjulsbro IK 0 - 0 Bollstanäs SK Grön    
01081707 sö 01/08 14:20 sö 01/08 Fastighetsteknik Arena 5 (gräs) - 9-9 liten F13 (f 2008) Placeringsgrupp Smedby AIS 0 - 1 Eneby BK    
01082407 sö 01/08 14:20 sö 01/08 PreZero Arena 3 (C-plan) - 9-9 stor P14 (f 2007) Placeringsmatch 3-4 plats Placeringsmatch 3-4 plats Stångebro United BK 2 6 - 7 IK Sleipner A    
01082508 sö 01/08 14:20 sö 01/08 PreZero Arena 4 (D-plan) - 9-9 stor P14 (f 2007) Placeringsmatch 7-8 plats Placeringsmatch 7-8 plats Adolfsbergs IK 3 - 0 Lindö FF    
01083008 sö 01/08 14:20 sö 01/08 Ljudvallen 1A - 9-9 liten P13 (f 2008) Placeringsgrupp Krokeks IF 1 - 2 BK Derby Ungdom 1    
01083106 sö 01/08 14:20 sö 01/08 Ljudvallen 1B - 9-9 liten P13 (f 2008) Placeringsgrupp Lindö FF 1 - 2 Alsike IF svart    
01080707 sö 01/08 14:00 sö 01/08 Fastighetsteknik Arena 2A (B-plan) - 9-9 liten P13 (f 2008) Final Final IFK Uddevalla 1 3 - 0 IFK Östersund    
01081306 sö 01/08 14:00 sö 01/08 PreZero Arena 2 (B-plan) - 9-9 stor F14 (f 2007) Final Final AIK FF 1 - 0 Huddinge IF    
01080407 sö 01/08 13:40 sö 01/08 MAXIvallen 2 (Slaget) 9-9 stor P14 (f 2007) Placeringsgrupp Husqvarna FF 1 3 - 0 Torns IF    
01081607 sö 01/08 13:40 sö 01/08 Fastighetsteknik Arena 2B (B-plan) - 9-9 liten F13 (f 2008) Placeringsgrupp Eneby BK 0 - 1 Hjulsbro IK    
01082507 sö 01/08 13:40 sö 01/08 PreZero Arena 4 (D-plan) - 9-9 stor P14 (f 2007) Placeringsgrupp Västerås IK 1 1 - 0 Västerås IK 2    
01082907 sö 01/08 13:40 sö 01/08 Ektorp 11-11 P15 (f 2006) Placeringsgrupp Smedby AIS 0 - 2 Hammarby IF FF    
01083007 sö 01/08 13:40 sö 01/08 Ljudvallen 1A - 9-9 liten P13 (f 2008) Placeringsgrupp Smedby AIS Vit 0 - 2 IFK Norrköping FK    
01082406 sö 01/08 13:20 sö 01/08 PreZero Arena 3 (C-plan) - 9-9 stor P14 (f 2007) Placeringsmatch 5-6 plats Placeringsmatch 5-6 plats Söderköpings IK 4 - 0 Linghems SK    
01080306 sö 01/08 13:10 sö 01/08 Fastighetsteknik Arena 1 (A-plan) - 11-11 P15 (f 2006) Placeringsmatch A Placeringsmatch A FC Kallfors 2 - 1 Malmslätts AIK    
01080406 sö 01/08 13:00 sö 01/08 MAXIvallen 2 (Slaget) 9-9 stor P14 (f 2007) Placeringsgrupp FC Kallfors 1 - 2 IF Mölndal Fotboll    
01080706 sö 01/08 13:00 sö 01/08 Fastighetsteknik Arena 2A (B-plan) - 9-9 liten F13 (f 2008) Grupp 2 AIK FF 1 - 1 Svärtinge SK    
01081606 sö 01/08 13:00 sö 01/08 Fastighetsteknik Arena 2B (B-plan) - 9-9 liten F13 (f 2008) Grupp 2 IK Waria 3 - 2 Lindö FF    
01081706 sö 01/08 13:00 sö 01/08 Fastighetsteknik Arena 5 (gräs) - 9-9 liten F13 (f 2008) Placeringsgrupp Bollstanäs SK Grön 1 - 2 Smedby AIS    
01082506 sö 01/08 13:00 sö 01/08 PreZero Arena 4 (D-plan) - 9-9 stor P14 (f 2007) Placeringsgrupp Smedby AIS Vit 0 - 2 Torstorps IF    
01082906 sö 01/08 13:00 sö 01/08 Ektorp 11-11 P15 (f 2006) Placeringsgrupp Eneby BK Grön 0 - 2 Älvsjö AIK Utv    
01083006 sö 01/08 13:00 sö 01/08 Ljudvallen 1A - 9-9 liten P13 (f 2008) Placeringsgrupp Krokeks IF 2 - 0 Lindö FF    
01080305 sö 01/08 12:30 sö 01/08 Fastighetsteknik Arena 1 (A-plan) - 11-11 P15 (f 2006) Placeringsmatch B Placeringsmatch B Lindö FF 0 - 1 Hallstahammars SK    
01080405 sö 01/08 12:20 sö 01/08 MAXIvallen 2 (Slaget) 9-9 stor P14 (f 2007) Placeringsgrupp Torns IF 0 - 3 Eneby BK    
01080705 sö 01/08 12:20 sö 01/08 Fastighetsteknik Arena 2A (B-plan) - 9-9 liten F13 (f 2008) Grupp 1 IF Viken 2 - 1 IF Centern    
01081305 sö 01/08 12:20 sö 01/08 PreZero Arena 2 (B-plan) - 9-9 stor P14 (f 2007) Grupp 2 Linghems SK 0 - 0 Lindö FF    
01081605 sö 01/08 12:20 sö 01/08 Fastighetsteknik Arena 2B (B-plan) - 9-9 liten F13 (f 2008) Grupp 1 IF Hallby FK 2 - 2 Sandvikens IF    
01081705 sö 01/08 12:20 sö 01/08 Fastighetsteknik Arena 5 (gräs) - 9-9 liten P13 (f 2008) Grupp 2 IK Viljan Strängnäs Blå 2 - 0 Eneby BK 1