Pojkar 15 (födda 2006)

Grupp 1

    Lag # V O F +/-    
1. Svärtinge SK 1 3 1 2 0 2 - 1 (1) 5
2. FC Kallfors 3 1 2 0 1 - 0 (1) 5
3. Lindö FF 3 1 0 2 1 - 2 (-1) 3
4. Eneby BK Vit 3 0 2 1 1 - 2 (-1) 2
V = Vunna, O = Oavgjorda, F = Förlorade,
# = Spelade matcher, +/- = Mål, P = Poäng



  Matchnr Tid Spelplan Hemmalag Resultat  Bortalag    
31072806 lö 31/07 13:00 lö 31/07 Bollis 11-11 Lindö FF 0 - 1 Svärtinge SK 1    
31072807 lö 31/07 13:40 lö 31/07 Bollis 11-11 Eneby BK Vit 0 - 0 FC Kallfors    
31072810 lö 31/07 15:40 lö 31/07 Bollis 11-11 FC Kallfors 1 - 0 Lindö FF    
31072811 lö 31/07 16:20 lö 31/07 Bollis 11-11 Svärtinge SK 1 1 - 1 Eneby BK Vit    
01080302 sö 01/08 10:20 sö 01/08 Fastighetsteknik Arena 1 (A-plan) - 11-11 Svärtinge SK 1 0 - 0 FC Kallfors    
01080303 sö 01/08 11:00 sö 01/08 Fastighetsteknik Arena 1 (A-plan) - 11-11 Eneby BK Vit 0 - 1 Lindö FF    

Grupp 2

    Lag # V O F +/-    
1. Hjulsbro IK 3 2 1 0 4 - 2 (2) 7
2. Malmslätts AIK 3 2 0 1 3 - 2 (1) 6
3. Hallstahammars SK 3 1 1 1 4 - 4 (0) 4
4. Tallboda IF 3 0 0 3 2 - 5 (-3) 0
V = Vunna, O = Oavgjorda, F = Förlorade,
# = Spelade matcher, +/- = Mål, P = Poäng



  Matchnr Tid Spelplan Hemmalag Resultat  Bortalag    
31072808 lö 31/07 14:20 lö 31/07 Bollis 11-11 Malmslätts AIK 0 - 1 Hjulsbro IK    
31072809 lö 31/07 15:00 lö 31/07 Bollis 11-11 Tallboda IF 1 - 2 Hallstahammars SK    
31072812 lö 31/07 17:00 lö 31/07 Bollis 11-11 Hallstahammars SK 1 - 2 Malmslätts AIK    
31072813 lö 31/07 17:40 lö 31/07 Bollis 11-11 Hjulsbro IK 2 - 1 Tallboda IF    
01080300 sö 01/08 09:00 sö 01/08 Fastighetsteknik Arena 1 (A-plan) - 11-11 Hjulsbro IK 1 - 1 Hallstahammars SK    
01080301 sö 01/08 09:40 sö 01/08 Fastighetsteknik Arena 1 (A-plan) - 11-11 Tallboda IF 0 - 1 Malmslätts AIK    

Matcher

  Matchnr Tid Spelplan Omgång Hemmalag Resultat  Bortalag    
31072806 lö 31/07 13:00 lö 31/07 Bollis 11-11 Lindö FF 0 - 1 Svärtinge SK 1    
31072807 lö 31/07 13:40 lö 31/07 Bollis 11-11 Eneby BK Vit 0 - 0 FC Kallfors    
31072808 lö 31/07 14:20 lö 31/07 Bollis 11-11 Malmslätts AIK 0 - 1 Hjulsbro IK    
31072809 lö 31/07 15:00 lö 31/07 Bollis 11-11 Tallboda IF 1 - 2 Hallstahammars SK    
31072810 lö 31/07 15:40 lö 31/07 Bollis 11-11 FC Kallfors 1 - 0 Lindö FF    
31072811 lö 31/07 16:20 lö 31/07 Bollis 11-11 Svärtinge SK 1 1 - 1 Eneby BK Vit    
31072812 lö 31/07 17:00 lö 31/07 Bollis 11-11 Hallstahammars SK 1 - 2 Malmslätts AIK    
31072813 lö 31/07 17:40 lö 31/07 Bollis 11-11 Hjulsbro IK 2 - 1 Tallboda IF    
01080300 sö 01/08 09:00 sö 01/08 Fastighetsteknik Arena 1 (A-plan) - 11-11 Hjulsbro IK 1 - 1 Hallstahammars SK    
01080301 sö 01/08 09:40 sö 01/08 Fastighetsteknik Arena 1 (A-plan) - 11-11 Tallboda IF 0 - 1 Malmslätts AIK    
01080302 sö 01/08 10:20 sö 01/08 Fastighetsteknik Arena 1 (A-plan) - 11-11 Svärtinge SK 1 0 - 0 FC Kallfors    
01080303 sö 01/08 11:00 sö 01/08 Fastighetsteknik Arena 1 (A-plan) - 11-11 Eneby BK Vit 0 - 1 Lindö FF    
01080304 sö 01/08 11:50 sö 01/08 Fastighetsteknik Arena 1 (A-plan) - 11-11 Placeringsmatch C Eneby BK Vit 2 - 0 Tallboda IF    
01080305 sö 01/08 12:30 sö 01/08 Fastighetsteknik Arena 1 (A-plan) - 11-11 Placeringsmatch B Lindö FF 0 - 1 Hallstahammars SK    
01080306 sö 01/08 13:10 sö 01/08 Fastighetsteknik Arena 1 (A-plan) - 11-11 Placeringsmatch A FC Kallfors 2 - 1 Malmslätts AIK    
01080308 sö 01/08 15:00 sö 01/08 Fastighetsteknik Arena 1 (A-plan) - 11-11 Final Svärtinge SK 1 1 - 2 Hjulsbro IK