Pojkar 14 (födda 2007)

Grupp 1

    Lag # V O F +/-    
1. Stångebro United BK 1 3 3 0 0 15 - 2 (13) 9
2. Stångebro United BK 2 3 1 1 1 2 - 4 (-2) 4
3. Söderköpings IK 3 0 2 1 2 - 8 (-6) 2
4. Adolfsbergs IK 3 0 1 2 1 - 6 (-5) 1
V = Vunna, O = Oavgjorda, F = Förlorade,
# = Spelade matcher, +/- = Mål, P = Poäng



  Matchnr Tid Spelplan Hemmalag Resultat  Bortalag    
31071308 lö 31/07 16:20 lö 31/07 PreZero Arena 2 (B-plan) - 9-9 stor Stångebro United BK 1 7 - 1 Söderköpings IK    
31072407 lö 31/07 16:20 lö 31/07 PreZero Arena 3 (C-plan) - 9-9 stor Adolfsbergs IK 0 - 1 Stångebro United BK 2    
31071310 lö 31/07 17:40 lö 31/07 PreZero Arena 2 (B-plan) - 9-9 stor Stångebro United BK 2 1 - 4 Stångebro United BK 1    
31072409 lö 31/07 17:40 lö 31/07 PreZero Arena 3 (C-plan) - 9-9 stor Söderköpings IK 1 - 1 Adolfsbergs IK    
01081304 sö 01/08 11:40 sö 01/08 PreZero Arena 2 (B-plan) - 9-9 stor Söderköpings IK 0 - 0 Stångebro United BK 2    
01082404 sö 01/08 11:40 sö 01/08 PreZero Arena 3 (C-plan) - 9-9 stor Adolfsbergs IK 0 - 4 Stångebro United BK 1    

Grupp 2

    Lag # V O F +/-    
1. Husqvarna FF 2 3 2 0 1 7 - 3 (4) 6
2. IK Sleipner A 3 2 0 1 5 - 4 (1) 6
3. Linghems SK 3 1 1 1 1 - 3 (-2) 4
4. Lindö FF 3 0 1 2 1 - 4 (-3) 1
V = Vunna, O = Oavgjorda, F = Förlorade,
# = Spelade matcher, +/- = Mål, P = Poäng



  Matchnr Tid Spelplan Hemmalag Resultat  Bortalag    
31072507 lö 31/07 16:20 lö 31/07 PreZero Arena 4 (D-plan) - 9-9 stor Lindö FF 1 - 3 Husqvarna FF 2    
31071309 lö 31/07 17:00 lö 31/07 PreZero Arena 2 (B-plan) - 9-9 stor Linghems SK 0 - 3 IK Sleipner A    
31072510 lö 31/07 18:20 lö 31/07 PreZero Arena 4 (D-plan) - 9-9 stor Husqvarna FF 2 0 - 1 Linghems SK    
31071311 lö 31/07 18:20 lö 31/07 PreZero Arena 2 (B-plan) - 9-9 stor IK Sleipner A 1 - 0 Lindö FF    
01082504 sö 01/08 11:40 sö 01/08 PreZero Arena 4 (D-plan) - 9-9 stor Husqvarna FF 2 4 - 1 IK Sleipner A    
01081305 sö 01/08 12:20 sö 01/08 PreZero Arena 2 (B-plan) - 9-9 stor Linghems SK 0 - 0 Lindö FF    

Matcher

  Matchnr Tid Spelplan Omgång Hemmalag Resultat  Bortalag    
31071308 lö 31/07 16:20 lö 31/07 PreZero Arena 2 (B-plan) - 9-9 stor Stångebro United BK 1 7 - 1 Söderköpings IK    
31072407 lö 31/07 16:20 lö 31/07 PreZero Arena 3 (C-plan) - 9-9 stor Adolfsbergs IK 0 - 1 Stångebro United BK 2    
31072507 lö 31/07 16:20 lö 31/07 PreZero Arena 4 (D-plan) - 9-9 stor Lindö FF 1 - 3 Husqvarna FF 2    
31071309 lö 31/07 17:00 lö 31/07 PreZero Arena 2 (B-plan) - 9-9 stor Linghems SK 0 - 3 IK Sleipner A    
31071310 lö 31/07 17:40 lö 31/07 PreZero Arena 2 (B-plan) - 9-9 stor Stångebro United BK 2 1 - 4 Stångebro United BK 1    
31072409 lö 31/07 17:40 lö 31/07 PreZero Arena 3 (C-plan) - 9-9 stor Söderköpings IK 1 - 1 Adolfsbergs IK    
31072510 lö 31/07 18:20 lö 31/07 PreZero Arena 4 (D-plan) - 9-9 stor Husqvarna FF 2 0 - 1 Linghems SK    
31071311 lö 31/07 18:20 lö 31/07 PreZero Arena 2 (B-plan) - 9-9 stor IK Sleipner A 1 - 0 Lindö FF    
01081304 sö 01/08 11:40 sö 01/08 PreZero Arena 2 (B-plan) - 9-9 stor Söderköpings IK 0 - 0 Stångebro United BK 2    
01082404 sö 01/08 11:40 sö 01/08 PreZero Arena 3 (C-plan) - 9-9 stor Adolfsbergs IK 0 - 4 Stångebro United BK 1    
01082504 sö 01/08 11:40 sö 01/08 PreZero Arena 4 (D-plan) - 9-9 stor Husqvarna FF 2 4 - 1 IK Sleipner A    
01081305 sö 01/08 12:20 sö 01/08 PreZero Arena 2 (B-plan) - 9-9 stor Linghems SK 0 - 0 Lindö FF    
01082406 sö 01/08 13:20 sö 01/08 PreZero Arena 3 (C-plan) - 9-9 stor Placeringsmatch 5-6 plats Söderköpings IK 4 - 0 Linghems SK    
01082407 sö 01/08 14:20 sö 01/08 PreZero Arena 3 (C-plan) - 9-9 stor Placeringsmatch 3-4 plats Stångebro United BK 2 6 - 7 IK Sleipner A    
01082508 sö 01/08 14:20 sö 01/08 PreZero Arena 4 (D-plan) - 9-9 stor Placeringsmatch 7-8 plats Adolfsbergs IK 3 - 0 Lindö FF    
01081307 sö 01/08 15:00 sö 01/08 PreZero Arena 2 (B-plan) - 9-9 stor Final Stångebro United BK 1 7 - 1 Husqvarna FF 2