Pojkar 12 (födda 2009)

Alla lagen i P12 (f 2009) Grupp A



Matcher

  Matchnr Tid Spelplan Grupp Hemmalag Resultat  Bortalag    
29070800 to 29/07 14:00 to 29/07 Fastighetsteknik Arena 3 (C-plan) - 7-7 stor P12 (f 2009) Grp A Skiljebo SK Färdig Lindö FF 3    
29070900 to 29/07 14:00 to 29/07 Fastighetsteknik Arena 4 (D-plan) - 7-7 stor P12 (f 2009) Grp A Lindö FF 1 Färdig Svärtinge SK Vit    
29070801 to 29/07 14:40 to 29/07 Fastighetsteknik Arena 3 (C-plan) - 7-7 stor P12 (f 2009) Grp A Smedby AIS Gul Färdig Eneby BK 1    
29070901 to 29/07 14:40 to 29/07 Fastighetsteknik Arena 4 (D-plan) - 7-7 stor P12 (f 2009) Grp A Lindö FF 1 Färdig Skiljebo SK    
29070802 to 29/07 15:20 to 29/07 Fastighetsteknik Arena 3 (C-plan) - 7-7 stor P12 (f 2009) Grp A Smedby AIS Gul Färdig Svärtinge SK Vit    
29070902 to 29/07 15:20 to 29/07 Fastighetsteknik Arena 4 (D-plan) - 7-7 stor P12 (f 2009) Grp A Eneby BK 1 Färdig Lindö FF 3    
29070803 to 29/07 16:00 to 29/07 Fastighetsteknik Arena 3 (C-plan) - 7-7 stor P12 (f 2009) Grp A FC Kallfors Färdig Stångebro United BK    
29070903 to 29/07 16:00 to 29/07 Fastighetsteknik Arena 4 (D-plan) - 7-7 stor P12 (f 2009) Grp A Smedby AIS Röd Färdig Lindö FF 2    
29070804 to 29/07 16:40 to 29/07 Fastighetsteknik Arena 3 (C-plan) - 7-7 stor P12 (f 2009) Grp A Kimstad GoIF Färdig Svärtinge SK Blå    
29070904 to 29/07 16:40 to 29/07 Fastighetsteknik Arena 4 (D-plan) - 7-7 stor P12 (f 2009) Grp A Smedby AIS Vit Färdig Eneby BK 2    
29070805 to 29/07 17:20 to 29/07 Fastighetsteknik Arena 3 (C-plan) - 7-7 stor P12 (f 2009) Grp A Eneby BK 2 Färdig Lindö FF 2    
29070905 to 29/07 17:20 to 29/07 Fastighetsteknik Arena 4 (D-plan) - 7-7 stor P12 (f 2009) Grp A Smedby AIS Röd Färdig FC Kallfors    
29070806 to 29/07 18:00 to 29/07 Fastighetsteknik Arena 3 (C-plan) - 7-7 stor P12 (f 2009) Grp A Smedby AIS Svart Färdig Värmbols FC    
29070906 to 29/07 18:00 to 29/07 Fastighetsteknik Arena 4 (D-plan) - 7-7 stor P12 (f 2009) Grp A Stångebro United BK Färdig Kimstad GoIF    
29070807 to 29/07 18:40 to 29/07 Fastighetsteknik Arena 3 (C-plan) - 7-7 stor P12 (f 2009) Grp A Svärtinge SK Blå Färdig Smedby AIS Svart    
29070907 to 29/07 18:40 to 29/07 Fastighetsteknik Arena 4 (D-plan) - 7-7 stor P12 (f 2009) Grp A Smedby AIS Vit Färdig Värmbols FC    
30070600 fr 30/07 09:00 fr 30/07 MAXIvallen 3 (Sillen) 7-7 stor P12 (f 2009) Grp A FC Kallfors Eneby BK 2    
30070800 fr 30/07 09:00 fr 30/07 Fastighetsteknik Arena 3 (C-plan) - 7-7 stor P12 (f 2009) Grp A Lindö FF 1 Färdig Kimstad GoIF    
30070601 fr 30/07 09:40 fr 30/07 MAXIvallen 3 (Sillen) 7-7 stor P12 (f 2009) Grp A Smedby AIS Gul Värmbols FC    
30070900 fr 30/07 09:40 fr 30/07 Fastighetsteknik Arena 4 (D-plan) - 7-7 stor P12 (f 2009) Grp A Skiljebo SK Färdig Smedby AIS Röd    
30070602 fr 30/07 10:20 fr 30/07 MAXIvallen 3 (Sillen) 7-7 stor P12 (f 2009) Grp A Svärtinge SK Blå Eneby BK 1    
30070801 fr 30/07 10:20 fr 30/07 Fastighetsteknik Arena 3 (C-plan) - 7-7 stor P12 (f 2009) Grp A Lindö FF 3 Färdig Stångebro United BK    
30070901 fr 30/07 10:20 fr 30/07 Fastighetsteknik Arena 4 (D-plan) - 7-7 stor P12 (f 2009) Grp A Lindö FF 2 Färdig Kimstad GoIF    
30070603 fr 30/07 11:00 fr 30/07 MAXIvallen 3 (Sillen) 7-7 stor P12 (f 2009) Grp A FC Kallfors Värmbols FC    
30070802 fr 30/07 11:00 fr 30/07 Fastighetsteknik Arena 3 (C-plan) - 7-7 stor P12 (f 2009) Grp A Smedby AIS Vit Färdig Lindö FF 1    
30070604 fr 30/07 11:40 fr 30/07 MAXIvallen 3 (Sillen) 7-7 stor P12 (f 2009) Grp A Svärtinge SK Vit Eneby BK 2    
30070803 fr 30/07 11:40 fr 30/07 Fastighetsteknik Arena 3 (C-plan) - 7-7 stor P12 (f 2009) Grp A Lindö FF 2 Färdig Skiljebo SK    
30070902 fr 30/07 11:40 fr 30/07 Fastighetsteknik Arena 4 (D-plan) - 7-7 stor P12 (f 2009) Grp A Stångebro United BK Färdig Smedby AIS Röd    
30070605 fr 30/07 12:20 fr 30/07 MAXIvallen 3 (Sillen) 7-7 stor P12 (f 2009) Grp A Svärtinge SK Blå Smedby AIS Gul    
30070804 fr 30/07 12:20 fr 30/07 Fastighetsteknik Arena 3 (C-plan) - 7-7 stor P12 (f 2009) Grp A Smedby AIS Vit Färdig Lindö FF 3    
30070606 fr 30/07 13:00 fr 30/07 MAXIvallen 3 (Sillen) 7-7 stor P12 (f 2009) Grp A Smedby AIS Svart Eneby BK 1    
30070607 fr 30/07 14:20 fr 30/07 MAXIvallen 3 (Sillen) 7-7 stor P12 (f 2009) Grp A Smedby AIS Svart Svärtinge SK Vit    
30070806 fr 30/07 14:20 fr 30/07 Fastighetsteknik Arena 3 (C-plan) - 7-7 stor P12 (f 2009) Grp A Skiljebo SK Färdig Smedby AIS Vit    
30070904 fr 30/07 14:20 fr 30/07 Fastighetsteknik Arena 4 (D-plan) - 7-7 stor P12 (f 2009) Grp A Stångebro United BK Färdig Lindö FF 2    
30070608 fr 30/07 15:00 fr 30/07 MAXIvallen 3 (Sillen) 7-7 stor P12 (f 2009) Grp A Kimstad GoIF Eneby BK 2    
30070609 fr 30/07 15:40 fr 30/07 MAXIvallen 3 (Sillen) 7-7 stor P12 (f 2009) Grp A Svärtinge SK Vit Eneby BK 1    
30070610 fr 30/07 16:20 fr 30/07 MAXIvallen 3 (Sillen) 7-7 stor P12 (f 2009) Grp A Smedby AIS Röd Svärtinge SK Blå    
30070907 fr 30/07 16:20 fr 30/07 Fastighetsteknik Arena 4 (D-plan) - 7-7 stor P12 (f 2009) Grp A Värmbols FC Färdig Lindö FF 3    
30070611 fr 30/07 17:00 fr 30/07 MAXIvallen 3 (Sillen) 7-7 stor P12 (f 2009) Grp A Smedby AIS Gul FC Kallfors    
30070908 fr 30/07 17:00 fr 30/07 Fastighetsteknik Arena 4 (D-plan) - 7-7 stor P12 (f 2009) Grp A Smedby AIS Svart Färdig Lindö FF 1    
31070600 lö 31/07 09:00 lö 31/07 MAXIvallen 3 (Sillen) 7-7 stor P12 (f 2009) Grp A Värmbols FC Eneby BK 2    
31070601 lö 31/07 09:40 lö 31/07 MAXIvallen 3 (Sillen) 7-7 stor P12 (f 2009) Grp A Skiljebo SK Smedby AIS Gul    
31070602 lö 31/07 10:20 lö 31/07 MAXIvallen 3 (Sillen) 7-7 stor P12 (f 2009) Grp A Smedby AIS Vit Kimstad GoIF    
31070802 lö 31/07 10:20 lö 31/07 Fastighetsteknik Arena 3 (C-plan) - 7-7 stor P12 (f 2009) Grp A Svärtinge SK Vit Lindö FF 3    
31070904 lö 31/07 11:40 lö 31/07 Fastighetsteknik Arena 4 (D-plan) - 7-7 stor P12 (f 2009) Grp A Smedby AIS Svart Färdig Lindö FF 3    
31070604 lö 31/07 12:20 lö 31/07 MAXIvallen 3 (Sillen) 7-7 stor P12 (f 2009) Grp A Smedby AIS Gul Stångebro United BK    
31070905 lö 31/07 12:20 lö 31/07 Fastighetsteknik Arena 4 (D-plan) - 7-7 stor P12 (f 2009) Grp A Värmbols FC Färdig Svärtinge SK Vit    
31070605 lö 31/07 13:00 lö 31/07 MAXIvallen 3 (Sillen) 7-7 stor P12 (f 2009) Grp A Eneby BK 2 Skiljebo SK    
31070906 lö 31/07 13:00 lö 31/07 Fastighetsteknik Arena 4 (D-plan) - 7-7 stor P12 (f 2009) Grp A FC Kallfors Färdig Smedby AIS Svart    
31070606 lö 31/07 13:40 lö 31/07 MAXIvallen 3 (Sillen) 7-7 stor P12 (f 2009) Grp A Stångebro United BK Eneby BK 1    
31070607 lö 31/07 14:20 lö 31/07 MAXIvallen 3 (Sillen) 7-7 stor P12 (f 2009) Grp A Smedby AIS Röd Kimstad GoIF    
31070808 lö 31/07 14:20 lö 31/07 Fastighetsteknik Arena 3 (C-plan) - 7-7 stor P12 (f 2009) Grp A Lindö FF 1 FC Kallfors    
31070908 lö 31/07 14:20 lö 31/07 Fastighetsteknik Arena 4 (D-plan) - 7-7 stor P12 (f 2009) Grp A Svärtinge SK Blå Färdig Lindö FF 2    
31070608 lö 31/07 15:40 lö 31/07 MAXIvallen 3 (Sillen) 7-7 stor P12 (f 2009) Grp A Eneby BK 1 Smedby AIS Röd    
31070810 lö 31/07 15:40 lö 31/07 Fastighetsteknik Arena 3 (C-plan) - 7-7 stor P12 (f 2009) Grp A Svärtinge SK Blå Lindö FF 1    
31070909 lö 31/07 16:20 lö 31/07 Fastighetsteknik Arena 4 (D-plan) - 7-7 stor P12 (f 2009) Grp A Lindö FF 2 Färdig Smedby AIS Vit    
01080800 sö 01/08 09:00 sö 01/08 Fastighetsteknik Arena 3 (C-plan) - 7-7 stor P12 (f 2009) Grp A Kimstad GoIF Smedby AIS Svart    
01080900 sö 01/08 09:00 sö 01/08 Fastighetsteknik Arena 4 (D-plan) - 7-7 stor P12 (f 2009) Grp A FC Kallfors Lindö FF 3    
01080801 sö 01/08 09:40 sö 01/08 Fastighetsteknik Arena 3 (C-plan) - 7-7 stor P12 (f 2009) Grp A Eneby BK 1 Skiljebo SK    
01080901 sö 01/08 09:40 sö 01/08 Fastighetsteknik Arena 4 (D-plan) - 7-7 stor P12 (f 2009) Grp A Kimstad GoIF Lindö FF 3    
01080802 sö 01/08 10:20 sö 01/08 Fastighetsteknik Arena 3 (C-plan) - 7-7 stor P12 (f 2009) Grp A Svärtinge SK Vit Smedby AIS Vit    
01080902 sö 01/08 10:20 sö 01/08 Fastighetsteknik Arena 4 (D-plan) - 7-7 stor P12 (f 2009) Grp A Skiljebo SK Smedby AIS Svart    
01080803 sö 01/08 11:00 sö 01/08 Fastighetsteknik Arena 3 (C-plan) - 7-7 stor P12 (f 2009) Grp A Lindö FF 1 Smedby AIS Röd    
01080903 sö 01/08 11:00 sö 01/08 Fastighetsteknik Arena 4 (D-plan) - 7-7 stor P12 (f 2009) Grp A Svärtinge SK Vit FC Kallfors    
01080804 sö 01/08 11:40 sö 01/08 Fastighetsteknik Arena 3 (C-plan) - 7-7 stor P12 (f 2009) Grp A Svärtinge SK Blå Stångebro United BK    
01080904 sö 01/08 11:40 sö 01/08 Fastighetsteknik Arena 4 (D-plan) - 7-7 stor P12 (f 2009) Grp A Lindö FF 1 Eneby BK 1    
01080805 sö 01/08 12:20 sö 01/08 Fastighetsteknik Arena 3 (C-plan) - 7-7 stor P12 (f 2009) Grp A Smedby AIS Vit Stångebro United BK    
01080905 sö 01/08 12:20 sö 01/08 Fastighetsteknik Arena 4 (D-plan) - 7-7 stor P12 (f 2009) Grp A Lindö FF 2 Värmbols FC    
01080806 sö 01/08 13:00 sö 01/08 Fastighetsteknik Arena 3 (C-plan) - 7-7 stor P12 (f 2009) Grp A Smedby AIS Gul Eneby BK 2    
01080906 sö 01/08 13:00 sö 01/08 Fastighetsteknik Arena 4 (D-plan) - 7-7 stor P12 (f 2009) Grp A Smedby AIS Röd Värmbols FC    
01080807 sö 01/08 13:40 sö 01/08 Fastighetsteknik Arena 3 (C-plan) - 7-7 stor P12 (f 2009) Grp A Smedby AIS Gul Lindö FF 2    
01080907 sö 01/08 13:40 sö 01/08 Fastighetsteknik Arena 4 (D-plan) - 7-7 stor P12 (f 2009) Grp A Svärtinge SK Blå Eneby BK 2