Tabell med påmeldte lag

Klubb Lagnavn Klasse
ADAS United Pojkar 8 (födda 2013)
ADAS United Pojkar 9 (födda 2012)
ADAS United Pojkar 9 (födda 2012)
ADAS United Pojkar 10 (födda 2011)
Adolfsbergs IK Pojkar 14 (födda 2007)
AIK FF Flickor 13 (födda 2008)
AIK FF Flickor 14 (födda 2007)
Alsike IF svart Pojkar 13 (födda 2008)
Alsike IF gul Pojkar 13 (födda 2008)
Alsike IF Flickor 12 (födda 2009)
Bankeryds SK Pojkar 15 (födda 2006)
BK Derby Ungdom Pojkar 11 (födda 2010)
BK Derby Ungdom Pojkar 13 (födda 2008)
BK Derby Ungdom Pojkar 13 (födda 2008)
BK Zeros Flickor 8 (födda 2013)
BK Zeros Flickor 8 (födda 2013)
BK Zeros Flickor 8 (födda 2013)
Bollstanäs SK Grön Flickor 13 (födda 2008)
Bollstanäs SK Gul Flickor 13 (födda 2008)
Bollstanäs SK Gul Flickor 15 (födda 2006)
Borens IK Fotboll för alla
DFK Värmbol Flickor 12 (födda 2009)
Eneby BK Pojkar 8 (födda 2013)
Eneby BK Pojkar 8 (födda 2013)
Eneby BK Pojkar 8 (födda 2013)
Eneby BK Pojkar 8 (födda 2013)
Eneby BK Pojkar 9 (födda 2012)
Eneby BK Pojkar 9 (födda 2012)
Eneby BK Pojkar 9 (födda 2012)
Eneby BK Pojkar 10 (födda 2011)
Eneby BK Pojkar 10 (födda 2011)
Eneby BK GUL Pojkar 11 (födda 2010)
Eneby BK VIT Pojkar 11 (födda 2010)
Eneby BK GRÖN Pojkar 11 (födda 2010)
Eneby BK Pojkar 12 (födda 2009)
Eneby BK Pojkar 12 (födda 2009)
Eneby BK Pojkar 13 (födda 2008)
Eneby BK Pojkar 13 (födda 2008)
Eneby BK Pojkar 14 (födda 2007)
Eneby BK Grön Pojkar 15 (födda 2006)
Eneby BK Vit Pojkar 15 (födda 2006)
Eneby BK Flickor 9 (födda 2012)
Eneby BK Flickor 9 (födda 2012)
Eneby BK Flickor 11 (födda 2010)
Eneby BK Flickor 12 (födda 2009)
Eneby BK Flickor 12 (födda 2009)
Eneby BK Flickor 13 (födda 2008)
Eneby BK Flickor 15 (födda 2006)
Eneby BK Fotboll för alla
Eneby BK Fotboll för alla
Eneby BK Fotboll för alla
Eneby Bollklubb F2011 Grön Flickor 10 (födda 2011)
Eneby Bollklubb F2011 Vit Flickor 10 (födda 2011)
FC Kallfors Pojkar 12 (födda 2009)
FC Kallfors Pojkar 14 (födda 2007)
FC Kallfors Pojkar 15 (födda 2006)
Forsby FF Flickor 15 (födda 2006)
Gideonsbergs IF Röd Flickor 13 (födda 2008)
Gideonsbergs IF Ljusblå Flickor 13 (födda 2008)
Gideonsbergs IF Flickor 15 (födda 2006)
Hallstahammars SK Pojkar 15 (födda 2006)
Hammarby IF FF Pojkar 11 (födda 2010)
Hammarby IF FF Lag 17 Pojkar 11 (födda 2010)
Hammarby IF FF Pojkar 15 (födda 2006)
Hargs BK Pojkar 9 (födda 2012)
Hjulsbro IK Pojkar 15 (födda 2006)
Hjulsbro IK Flickor 13 (födda 2008)
Hovmantorp GoIF Pojkar 13 (födda 2008)
Huddinge IF Flickor 14 (födda 2007)
Husqvarna FF Pojkar 14 (födda 2007)
Husqvarna FF Pojkar 14 (födda 2007)
IF Brommapojkarna Pojkar 8 (födda 2013)
IF Centern Flickor 13 (födda 2008)
IF Hallby FK Flickor 13 (födda 2008)
IF Hallby FK Flickor 14 (födda 2007)
IFK Norrköping FK Lag Vit Pojkar 8 (födda 2013)
IFK Norrköping FK Lag Blå Pojkar 8 (födda 2013)
IFK Norrköping FK Blå Pojkar 11 (födda 2010)
IFK Norrköping FK Vit Pojkar 11 (födda 2010)
IFK Norrköping FK Pojkar 13 (födda 2008)
IFK Uddevalla Pojkar 13 (födda 2008)
IFK Uddevalla Pojkar 13 (födda 2008)
IFK Wreta Kloster Pojkar 11 (födda 2010)
IFK Värnamo Pojkar 13 (födda 2008)
IFK Östersund Pojkar 13 (födda 2008)
IF Mölndal Fotboll Pojkar 14 (födda 2007)
IF Viken Flickor 13 (födda 2008)
IK Sleipner Vit Pojkar 10 (födda 2011)
IK Sleipner Blå Pojkar 11 (födda 2010)
IK Sleipner A Pojkar 14 (födda 2007)
IK Sleipner Pojkar 15 (födda 2006)
IK Waria Flickor 8 (födda 2013)
IK Waria Flickor 8 (födda 2013)
IK Waria Flickor 8 (födda 2013)
IK Waria 1röd Flickor 9 (födda 2012)
IK Waria 2vit Flickor 9 (födda 2012)
IK Waria Flickor 13 (födda 2008)
IK Viljan Strängnäs Blå Pojkar 13 (födda 2008)
Jarlabergs IF Pojkar 8 (födda 2013)
Karlslunds IF HFK Pojkar 14 (födda 2007)
KIF Söderort Pojkar 13 (födda 2008)
Kimstad GoIF Pojkar 12 (födda 2009)
Krokeks IF Pojkar 13 (födda 2008)
Krokeks IF Flickor 11 (födda 2010)
Lindsdals IF Pojkar 8 (födda 2013)
Lindsdals IF Pojkar 8 (födda 2013)
Lindö FF Pojkar 7 (födda 2014)
Lindö FF Pojkar 7 (födda 2014)
Lindö FF Pojkar 7 (födda 2014)
Lindö FF Pojkar 7 (födda 2014)
Lindö FF Pojkar 7 (födda 2014)
Lindö FF Pojkar 8 (födda 2013)
Lindö FF Pojkar 8 (födda 2013)
Lindö FF Pojkar 8 (födda 2013)
Lindö FF Vit Pojkar 9 (födda 2012)
Lindö FF Gul Pojkar 9 (födda 2012)
Lindö FF Pojkar 10 (födda 2011)
Lindö FF Pojkar 10 (födda 2011)
Lindö FF Pojkar 11 (födda 2010)
Lindö FF Pojkar 11 (födda 2010)
Lindö FF Pojkar 12 (födda 2009)
Lindö FF Pojkar 12 (födda 2009)
Lindö FF Pojkar 12 (födda 2009)
Lindö FF Pojkar 13 (födda 2008)
Lindö FF Pojkar 14 (födda 2007)
Lindö FF Pojkar 15 (födda 2006)
Lindö FF Flickor 7 (födda 2014)
Lindö FF Flickor 7 (födda 2014)
Lindö FF Flickor 8 (födda 2013)
Lindö FF Flickor 9 (födda 2012)
Lindö FF Flickor 9 (födda 2012)
Lindö FF Flickor 10 (födda 2011)
Lindö FF Flickor 11 (födda 2010)
Lindö FF Flickor 12 (födda 2009)
Lindö FF Flickor 13 (födda 2008)
Lindö FF Flickor 14 (födda 2007)
Lindö FF Flickor 15 (födda 2006)
Linghems SK Pojkar 10 (födda 2011)
Linghems SK Pojkar 14 (födda 2007)
Linköping BK Kenty Flickor 14 (födda 2007)
Lunds BoIS Pojkar 13 (födda 2008)
Malmslätts AIK Pojkar 15 (födda 2006)
Mantorps FF MFF Svart Pojkar 13 (födda 2008)
Mantorps FF MFF Vit Pojkar 13 (födda 2008)
Motala AIF Pojkar 9 (födda 2012)
Motala AIF Pojkar 9 (födda 2012)
Motala AIF Pojkar 9 (födda 2012)
New Mill Indians SK Flickor 14 (födda 2007)
Nyköpings BIS Pojkar 11 (födda 2010)
Nyköpings BIS Pojkar 11 (födda 2010)
Nynäshamns IF Pojkar 14 (födda 2007)
Oxelösunds IK Pojkar 14 (födda 2007)
Pershagens SK Pojkar 8 (födda 2013)
Rönninge Salem Fotboll RSF F06/07 Flickor 15 (födda 2006)
Sandvikens IF Flickor 13 (födda 2008)
Skiljebo SK Pojkar 12 (födda 2009)
Skiljebo SK Pojkar 13 (födda 2008)
Skärblacka IF Pojkar 11 (födda 2010)
Skärblacka IF Flickor 13 (födda 2008)
Skärblacka IF Flickor 15 (födda 2006)
Smedby AIS Orange Pojkar 7 (födda 2014)
Smedby AIS Gul Pojkar 7 (födda 2014)
Smedby AIS Vit Pojkar 7 (födda 2014)
Smedby AIS Svart Pojkar 7 (födda 2014)
Smedby AIS Röd Pojkar 7 (födda 2014)
Smedby AIS Vit Pojkar 8 (födda 2013)
Smedby AIS Svart Pojkar 8 (födda 2013)
Smedby AIS Röd Pojkar 8 (födda 2013)
Smedby AIS Gul Pojkar 8 (födda 2013)
Smedby AIS Vit Pojkar 9 (födda 2012)
Smedby AIS Orange Pojkar 9 (födda 2012)
Smedby AIS Gul Pojkar 9 (födda 2012)
Smedby AIS Svart Pojkar 9 (födda 2012)
Smedby AIS Röd Pojkar 9 (födda 2012)
Smedby AIS Vit Pojkar 10 (födda 2011)
Smedby AIS Gul Pojkar 10 (födda 2011)
Smedby AIS Svart Pojkar 10 (födda 2011)
Smedby AIS Gul Pojkar 11 (födda 2010)
Smedby AIS Vit Pojkar 11 (födda 2010)
Smedby AIS Svart Pojkar 11 (födda 2010)
Smedby AIS Vit Pojkar 12 (födda 2009)
Smedby AIS Röd Pojkar 12 (födda 2009)
Smedby AIS Gul Pojkar 12 (födda 2009)
Smedby AIS Svart Pojkar 12 (födda 2009)
Smedby AIS Vit Pojkar 13 (födda 2008)
Smedby AIS Svart Pojkar 13 (födda 2008)
Smedby AIS Svart Pojkar 14 (födda 2007)
Smedby AIS Vit Pojkar 14 (födda 2007)
Smedby AIS Pojkar 15 (födda 2006)
Smedby AIS Svart Flickor 7 (födda 2014)
Smedby AIS Vit Flickor 7 (födda 2014)
Smedby AIS Svart Flickor 8 (födda 2013)
Smedby AIS Vit Flickor 8 (födda 2013)
Smedby AIS Vit Flickor 9 (födda 2012)
Smedby AIS Svart Flickor 9 (födda 2012)
Smedby AIS Flickor 10 (födda 2011)
Smedby AIS Flickor 11 (födda 2010)
Smedby AIS Vit Flickor 12 (födda 2009)
Smedby AIS Svart Flickor 12 (födda 2009)
Smedby AIS Flickor 13 (födda 2008)
Smedby AIS Flickor 14 (födda 2007)
Smedby AIS Flickor 15 (födda 2006)
Stångebro United BK Pojkar 12 (födda 2009)
Stångebro United BK Pojkar 14 (födda 2007)
Stångebro United BK Pojkar 14 (födda 2007)
Stångebro United BK Flickor 15 (födda 2006)
Svärtinge SK Vit Pojkar 9 (födda 2012)
Svärtinge SK Blå Pojkar 9 (födda 2012)
Svärtinge SK Blå Pojkar 10 (födda 2011)
Svärtinge SK Blå Pojkar 12 (födda 2009)
Svärtinge SK Vit Pojkar 12 (födda 2009)
Svärtinge SK Pojkar 13 (födda 2008)
Svärtinge SK Pojkar 14 (födda 2007)
Svärtinge SK Pojkar 15 (födda 2006)
Svärtinge SK Flickor 10 (födda 2011)
Svärtinge SK Flickor 11 (födda 2010)
Svärtinge SK Flickor 12 (födda 2009)
Svärtinge SK Flickor 13 (födda 2008)
Svärtinge SK Flickor 14 (födda 2007)
Sätra SK Flickor 12 (födda 2009)
Söderköpings IK VIT Pojkar 8 (födda 2013)
Söderköpings IK BLÅ Pojkar 8 (födda 2013)
Söderköpings IK Pojkar 11 (födda 2010)
Söderköpings IK Pojkar 11 (födda 2010)
Söderköpings IK Pojkar 13 (födda 2008)
Söderköpings IK Pojkar 14 (födda 2007)
Tallboda IF Pojkar 15 (födda 2006)
Torns IF Pojkar 14 (födda 2007)
Torstorps IF Pojkar 11 (födda 2010)
Torstorps IF Pojkar 14 (födda 2007)
Tranås FF Flickor 14 (födda 2007)
Vaksala SK Flickor 11 (födda 2010)
Vaksala SK Flickor 11 (födda 2010)
Värmbols FC Pojkar 12 (födda 2009)
Västerås IK Pojkar 14 (födda 2007)
Västerås IK Pojkar 14 (födda 2007)
Åkersberga Österåker United Flickor 15 (födda 2006)
Älvsjö AIK Utv Pojkar 15 (födda 2006)
Älvsjö AIK Vit Flickor 14 (födda 2007)
Älvsjö AIK Blå Flickor 14 (födda 2007)
Örebro Syrianska IF Ungdom Pojkar 9 (födda 2012)